NILSAT DC İLE TANIŞIN.

Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ait ve kritik önem taşıyan binlerce uygulama Nilsat Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. Nilsat, sahip olduğu kuvvetli alt yapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile veri merkezi hizmetlerinde
%99,999 oranında “uptime” garantisi sunar.

Kesintisiz İnternet Erişimi

NILSAT Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 200 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz.

21 Ayri Operatorumuz ile dilediginiz Operatorden Internet Erisim Saglamaktayiz.

Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit port sunabilmekteyiz.

7/24 İzleme ve Destek

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız.

İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

En Geniş Aktif Datacenter Alanları

NILSAT DC 1 Sofya ilçesinde e5’e 100 metre mesafede toplamda 95.000 m2 güvenlikli iş merkezinde faaliyet göstermektedir. Deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmış M2 1200 Kg kapasiteye uygun hazırlanmış inşaat sistemi bulunmaktadır.

Bina girişi itibari ile tamamen güvenlikli ve 7/24 elektronik ekipmanlar ile izlenen/kaydedilen bina siz müşterilerimize sürekli güvenlik sağlamaktadır.

Datacenter ve Ofis güvenliği bağımsız olarak 7/24 kaydedilmekte ve izlenmektedir. 5 Metre tavan yüksekliği, 50 CM yükseltilmiş döşeme ile dünya standartlarına uygun verimerkezi ortamı siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

Nilsat TV Telegramda

Nilsat Firmamizi Telegram Kanalimizdan Takip Ederek Guncel Kapmanyalarimizdan Aninda Haberdar Olarak ve Kampanyalarmizi Kacirmayiniz.

Kanallimiza Giris Yapiniz. Kapat.